Previous
Next

آرامش بیشتر، زندگی بهتر

با انتخاب در و پنجره مناسب قدم در راه آرامش بیشتر بگذارید انواع در و پنجره عایق صدا ، برودت و حرارت با شیشه های دوجداره و سه جداره ارمغان واکا کرویتز به خانه‌های شما

 • درباره ما

  استاندارد

  استاندارد کلاس A ایران

 • درباره ما

  CE

  استاندارد CE اروپا

 • درباره ما

  25 سال

  25 سال ضمانت کیفیت

 • درباره ما

  تحت لیسانس

  تحت لیسانس آلمان

داستان واکا کرویتز

در دهه 1340 برای اولین بار در خاورمیانه اولین پتروشیمی برای تولید پودر pvc در ایران احداث گردید. در دهه 1350 کارآفرین‌های شاخص با هدف افزایش مصرف PVC در صنعت ساختمان، شروع به احداث اولین واحد تولید پروفیل PVC در ایران کردند که با استفاده از علم و فناوری آن زمانِ اروپا و آمریکا بود اما راه‌اندازی آن مجموعه با انقلاب اسلامی مصادف شد.

بعد از انقلاب، در سال ۱۳۸۱ “مجموعه‌ی سرمایه‌گذاری رم پیشگام”، اولین واحد تولیدی خود را با نام “شرکت پنجره عایق گلستان” در استان گلستان در زمینی به وسعت ۱۰هزار مترمربع احداث کرد. پس از آن در سال ۱۳۸۳ “شرکت پنجره‌ هزاره سوم پارس” در استان تهران در زمینی به مساحت ‌۳۰هزار مترمربع و سپس سومین واحد تولیدی در سال ۱۳۸۸ با نام «شرکت گسترش صنایع قائن» در زمینی به مساحت ۲۴هزار مترمربع در استان خراسان جنوبی دایر گردید که کلیه محصولات این گروه صنعتی با نام تجاری واکاکرویتز تحت لیسانس آلمان به بازار عرضه میگردد.

ارزش هایی که همیشه سرلوحه اقدامات این گروه صنعتی قرار داشته است به شرح ذیل می باشد:

 1. پایبندی به بهبود مستمر کیفیت محصولات و خدمات
 2. نوآوری و خلاقیت
 3. جلب رضایت مشتری
واکا کرویتز

تمایل دارید نماینده واکا کرویتز باشید؟